Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Senge

Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.508 kr.1.439 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkDagseng i massivt fyrretræ med skuffer - 75 x 190 cmLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.439 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.508 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningDaybed Uden Madras Massivt Fyrretræ - Naturfarvet / 75 x 190 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.749 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.798 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.508 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.338 kr., gennemsnittet 1.398 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.300 kr.1.400 kr.1.500 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.338 kr.

15. august 2026

Billigste totalpris lige nu

1.508 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste1.338 kr.1.338 kr.
Gennemsnit1.406,02 kr.1.398 kr.

Andre produkter i senge

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr billigst?

Lige nu er Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr billigst hos Boligcenter.dk: 1.508,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.439,00 kr til 1.749,00 kr uden fragt.

Er prisen på Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr 1.428,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.348,00 kr. I dag er totalprisen 1.508,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.338,00 kr (den 15. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.338,00 kr.

Hvad er normalprisen for Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr?

De seneste 90 dage har Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr i gennemsnit kostet 1.406,02 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.338,00 kr og 1.508,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Dagseng 75x190 cm Lille enkelt massivt træ fyr?

1.508,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.338,00 kr, gennemsnittet 1.398,00 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken