Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Senge

Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ

Mærke: Vidaxl1 butikPriser opdateret i nat

Ikke på lager nogen steder · senest kendte priserReklamelinks
BboligretningIkke på lager · levering 4-6 hverdage4.248 kr.4.199 kr. + 49 kr. fragtSe hos butik · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Få besked, når prisen falder
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

BboligretningDaybed Med Udtræk 2x(90x200) Cm Massivt Fyrretræ - NaturfarvetLevering: 4-6 hverdage
Pris: 4.199 kr.Fragt: 49 kr.Total: 4.248 kr.Ikke på lagerSe hos butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 4.248 kr.; laveste de seneste 90 dage: 3.468 kr..

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

3.500 kr.4.000 kr.29. aug.22. okt.23. okt.24. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

3.468 kr.

29. august 2026

Billigste totalpris lige nu

4.248 kr.

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 29. aug. 2026
Laveste3.468 kr.3.468 kr.
Gennemsnit4.053 kr.4.053 kr.

Andre produkter i senge

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ billigst?

boligretning er den eneste butik, vi følger Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ hos, og den har ikke varen på lager lige nu. Senest kendte totalpris var 4.248,00 kr.

Hvor mange butikker sælger Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ?

Kun én butik, boligretning, sælger Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ 4.248,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 4.248,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 3.468,00 kr (den 29. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 3.468,00 kr.

Hvad er normalprisen for Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ?

De seneste 90 dage har Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ i gennemsnit kostet 4.053,00 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 3.468,00 kr og 4.248,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Vidaxl daybed med udtræk 2x(90x200) cm massivt fyrretræ?

Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 4.248,00 kr; laveste de seneste 90 dage: 3.468,00 kr.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
29. aug. 2026Første prismåling i prishistorikken