Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ

Mærke: Vidaxl1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.668 kr.1.599 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkEkstra lang sengeramme uden madras 140 x 210 cm - hvidLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.599 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.668 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.668 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.568 kr., gennemsnittet 1.620,58 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.550 kr.1.600 kr.1.650 kr.1.700 kr.28. jul.19. aug.10. sep.2. okt.24. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

1.568 kr.

28. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

1.668 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 28. jul. 2026
Laveste1.568 kr.1.568 kr.
Gennemsnit1.620,58 kr.1.620,58 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ hos - totalprisen er 1.668,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ 1.668,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 1.668,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.568,00 kr (den 28. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.568,00 kr.

Hvad er normalprisen for Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ?

De seneste 90 dage har Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ i gennemsnit kostet 1.620,58 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.568,00 kr og 1.668,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Vidaxl ekstra lang sengeramme uden madras 140x210 cm massivt træ?

1.668,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.568,00 kr, gennemsnittet 1.620,58 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
28. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken