Sengegavle
Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå
Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
718 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (754,40 kr.), men ikke helt nede ved bunden (668 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
668 kr.
28. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
718 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 28. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 668 kr. | 668 kr. |
| Gennemsnit | 754,40 kr. | 754,40 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå billigst?
Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå hos - totalprisen er 718,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå?
Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå faldet?
Ja — for 30 dage siden kostede Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå 808,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 718,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 668,00 kr (den 28. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 668,00 kr.
Hvad er normalprisen for Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå?
De seneste 90 dage har Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå i gennemsnit kostet 754,40 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 668,00 kr og 808,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Gavlpude Hanko 200 cm i stof mørkegrå?
718,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (754,40 kr), men ikke helt nede ved bunden (668,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



