Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Gavlpude Hvar 160 cm stof sort

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage718 kr.649 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkGavlpude Hvar til 160 cm madras - sortLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 649 kr.Fragt: 69 kr.Total: 718 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningGavlpude Stof - Sort / 160 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 799 kr.Fragt: 49 kr.Total: 848 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

718 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (782,51 kr.), men ikke helt nede ved bunden (688 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

700 kr.750 kr.800 kr.850 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

688 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

718 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste688 kr.688 kr.
Gennemsnit782,51 kr.786,72 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Gavlpude Hvar 160 cm stof sort billigst?

Lige nu er Gavlpude Hvar 160 cm stof sort billigst hos Boligcenter.dk: 718,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Gavlpude Hvar 160 cm stof sort?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Gavlpude Hvar 160 cm stof sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 649,00 kr til 799,00 kr uden fragt.

Er prisen på Gavlpude Hvar 160 cm stof sort faldet?

Ja — for 30 dage siden kostede Gavlpude Hvar 160 cm stof sort 828,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 808,00 kr. I dag er totalprisen 718,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Gavlpude Hvar 160 cm stof sort har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 688,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 688,00 kr.

Hvad er normalprisen for Gavlpude Hvar 160 cm stof sort?

De seneste 90 dage har Gavlpude Hvar 160 cm stof sort i gennemsnit kostet 782,51 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 688,00 kr og 828,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Gavlpude Hvar 160 cm stof sort?

718,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (782,51 kr), men ikke helt nede ved bunden (688,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken