Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof

Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage478 kr.409 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl i stof - creme, 90 cmLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 409 kr.Fragt: 69 kr.Total: 478 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

478 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (489,13 kr.), men ikke helt nede ved bunden (458 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

460 kr.480 kr.500 kr.520 kr.14. aug.1. sep.18. sep.6. okt.23. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

458 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

478 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 14. aug. 2026
Laveste458 kr.458 kr.
Gennemsnit489,13 kr.489,13 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof hos - totalprisen er 478,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof faldet?

Ja — for 30 dage siden kostede Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof 508,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 478,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 458,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 458,00 kr.

Hvad er normalprisen for Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof?

De seneste 90 dage har Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof i gennemsnit kostet 489,13 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 458,00 kr og 508,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Højdejusterbar sengegavl med hovedgærde 90 cm i creme stof?

478,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (489,13 kr), men ikke helt nede ved bunden (458,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
14. aug. 2026Første prismåling i prishistorikken