Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl

Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.448 kr.1.379 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl i mørkeblå fløjl - 200 x 7 x 128 cmLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.379 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.448 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.448 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.474,48 kr.), men ikke helt nede ved bunden (1.378 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.400 kr.1.500 kr.1.600 kr.15. aug.2. sep.19. sep.7. okt.24. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

1.378 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

1.448 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 15. aug. 2026
Laveste1.378 kr.1.378 kr.
Gennemsnit1.474,48 kr.1.474,48 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl hos - totalprisen er 1.448,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl 1.468,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 1.448,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.378,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.378,00 kr.

Hvad er normalprisen for Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl?

De seneste 90 dage har Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl i gennemsnit kostet 1.474,48 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.378,00 kr og 1.568,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Hovedgærde 200 cm i mørk blå fløjl?

1.448,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.474,48 kr), men ikke helt nede ved bunden (1.378,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
15. aug. 2026Første prismåling i prishistorikken