Sengegavle
Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm
Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
698 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (693,59 kr.), men ikke helt nede ved bunden (658 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
658 kr.
18. august 2026
Billigste totalpris lige nu
698 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 18. aug. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 658 kr. | 658 kr. |
| Gennemsnit | 693,59 kr. | 693,59 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm billigst?
Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm hos - totalprisen er 698,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm?
Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm 708,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 698,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 658,00 kr (den 18. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 658,00 kr.
Hvad er normalprisen for Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm?
De seneste 90 dage har Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm i gennemsnit kostet 693,59 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 658,00 kr og 728,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Hovedgærde i creme stof med justerbar højde 80 cm?
698,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (693,59 kr), men ikke helt nede ved bunden (658,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



