Sengegavle
LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm
Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
938 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (947,70 kr.), men ikke helt nede ved bunden (888 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
888 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
938 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 18. aug. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 888 kr. | 888 kr. |
| Gennemsnit | 947,70 kr. | 947,70 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm billigst?
Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm hos - totalprisen er 938,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm?
Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm 948,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 938,00 kr.
Hvad er den laveste pris, LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 888,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 888,00 kr.
Hvad er normalprisen for LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm?
De seneste 90 dage har LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm i gennemsnit kostet 947,70 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 888,00 kr og 1.018,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe LED sengegavl i gråbrun stof 160 cm?
938,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (947,70 kr), men ikke helt nede ved bunden (888,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



