Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Senge

Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage928 kr.859 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkPalleseng 75 x 190 cm Small Single i massivt fyrretræLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 859 kr.Fragt: 69 kr.Total: 928 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

928 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 748 kr., gennemsnittet 824,20 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

800 kr.850 kr.900 kr.950 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

818 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

928 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 19. maj 2026
Laveste818 kr.748 kr.748 kr.
Gennemsnit864,59 kr.824,20 kr.824,20 kr.

Andre produkter i senge

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ hos - totalprisen er 928,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ 878,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 818,00 kr. I dag er totalprisen 928,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 748,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 818,00 kr.

Hvad er normalprisen for Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ?

De seneste 90 dage har Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ i gennemsnit kostet 864,59 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 818,00 kr og 928,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Palleseng 75x190 cm Small Single massivt fyrretræ?

928,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 748,00 kr, gennemsnittet 824,20 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
19. maj 2026Første prismåling i prishistorikken