Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.308 kr.1.239 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkPallesengestel 140x200 cm - massivt fyrretræ, brunLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.239 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.308 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningPalleseng Massivt Fyrretræ - Brun / 140 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.499 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.548 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.308 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 798 kr., gennemsnittet 934,47 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

800 kr.1.000 kr.1.200 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

798 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

1.308 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 4. maj 2026
Laveste798 kr.798 kr.798 kr.
Gennemsnit926,24 kr.934,47 kr.934,47 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun billigst?

Lige nu er Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun billigst hos Boligcenter.dk: 1.308,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.239,00 kr til 1.499,00 kr uden fragt.

Er prisen på Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun 848,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 798,00 kr. I dag er totalprisen 1.308,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 798,00 kr (den 21. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 798,00 kr.

Hvad er normalprisen for Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun?

De seneste 90 dage har Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun i gennemsnit kostet 926,24 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 798,00 kr og 1.308,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Pallesengestel 140x200 cm massivt fyrretræ brun?

1.308,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 798,00 kr, gennemsnittet 934,47 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
4. maj 2026Første prismåling i prishistorikken