Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage998 kr.929 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkPallesengestel i massivt fyrretræ 90 x 200 cm - gråLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 929 kr.Fragt: 69 kr.Total: 998 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

998 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858 kr., gennemsnittet 899,36 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

850 kr.900 kr.950 kr.1.000 kr.26. jul.18. aug.9. sep.2. okt.24. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

858 kr.

26. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

998 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste858 kr.858 kr.
Gennemsnit906,13 kr.899,36 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå hos - totalprisen er 998,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå 918,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 858,00 kr. I dag er totalprisen 998,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 858,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 858,00 kr.

Hvad er normalprisen for Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå?

De seneste 90 dage har Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå i gennemsnit kostet 906,13 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 858,00 kr og 998,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå?

998,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858,00 kr, gennemsnittet 899,36 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken
Pallesengestel massivt fyrretræ 90 x 200 cm grå - pris | Sengepriser