Sengegavle
Sengegavl 75 cm metal hvid
1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
368 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 328 kr., gennemsnittet 340,18 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
328 kr.
26. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
368 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 328 kr. | 328 kr. |
| Gennemsnit | 342,73 kr. | 340,18 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl 75 cm metal hvid billigst?
Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengegavl 75 cm metal hvid hos - totalprisen er 368,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl 75 cm metal hvid?
Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengegavl 75 cm metal hvid hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Sengegavl 75 cm metal hvid faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl 75 cm metal hvid 348,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 328,00 kr. I dag er totalprisen 368,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl 75 cm metal hvid har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 328,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 328,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl 75 cm metal hvid?
De seneste 90 dage har Sengegavl 75 cm metal hvid i gennemsnit kostet 342,73 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 328,00 kr og 368,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl 75 cm metal hvid?
368,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 328,00 kr, gennemsnittet 340,18 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



