Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage468 kr.399 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl i massivt fyrretræ 81 x 3 x 63 cm - gyldenbrunLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 399 kr.Fragt: 69 kr.Total: 468 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Massivt Fyrretræ - honningfarvet / 81 x 63 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 549 kr.Fragt: 49 kr.Total: 598 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

468 kr. er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (445,36 kr.). Laveste pris i perioden var 428 kr.. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

420 kr.440 kr.460 kr.480 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

428 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

468 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste428 kr.428 kr.
Gennemsnit445,36 kr.457,91 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun billigst?

Lige nu er Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun billigst hos Boligcenter.dk: 468,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 399,00 kr til 549,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun 458,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 428,00 kr. I dag er totalprisen 468,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 428,00 kr (den 21. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 428,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun?

De seneste 90 dage har Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun i gennemsnit kostet 445,36 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 428,00 kr og 468,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl 81x3x63 cm massivt fyrretræ gyldenbrun?

468,00 kr er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (445,36 kr). Laveste pris i perioden var 428,00 kr. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken