Sengegavle
Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
388 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 328 kr., gennemsnittet 344,70 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
328 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
388 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 328 kr. | 328 kr. |
| Gennemsnit | 347,12 kr. | 344,70 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort billigst?
Lige nu er Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort billigst hos Boligcenter.dk: 388,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 319,00 kr til 399,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort 348,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 328,00 kr. I dag er totalprisen 388,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 328,00 kr (den 9. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 328,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort?
De seneste 90 dage har Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort i gennemsnit kostet 347,12 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 328,00 kr og 388,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl 95x4x100 cm massivt fyrretræ sort?
388,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 328,00 kr, gennemsnittet 344,70 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



