Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage598 kr.529 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl med kanter 103 x 16 x 78/88 cm - mørkegrønLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 529 kr.Fragt: 69 kr.Total: 598 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Med Kanter Fløjl - Mørkegrøn / 103 x 16 x 78/88 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 649 kr.Fragt: 49 kr.Total: 698 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

598 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (646,90 kr.), men ikke helt nede ved bunden (578 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

600 kr.650 kr.700 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

578 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

598 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 10. jun. 2026
Laveste578 kr.578 kr.
Gennemsnit646,90 kr.647,93 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn billigst?

Lige nu er Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn billigst hos Boligcenter.dk: 598,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 529,00 kr til 649,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn faldet?

Ja — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn 638,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 698,00 kr. I dag er totalprisen 598,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 578,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 578,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn?

De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn i gennemsnit kostet 646,90 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 578,00 kr og 698,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm fløjl mørkegrøn?

598,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (646,90 kr), men ikke helt nede ved bunden (578,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
10. jun. 2026Første prismåling i prishistorikken