Sengegavle
Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
548 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (565,25 kr.), men ikke helt nede ved bunden (518 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
518 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
548 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 19. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 518 kr. | 518 kr. | 518 kr. |
| Gennemsnit | 565,25 kr. | 553,13 kr. | 553,13 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå billigst?
Lige nu er Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå billigst hos Boligcenter.dk: 548,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 479,00 kr til 649,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå 558,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 578,00 kr. I dag er totalprisen 548,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 518,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 518,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå?
De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå i gennemsnit kostet 565,25 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 518,00 kr og 608,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 103x16x78/88 cm stof lysegrå?
548,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (565,25 kr), men ikke helt nede ved bunden (518,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



