Sengegavle
Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
818 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (859,87 kr.), men ikke helt nede ved bunden (778 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
778 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
818 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 778 kr. | 778 kr. |
| Gennemsnit | 859,87 kr. | 864,51 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun billigst?
Lige nu er Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun billigst hos Boligcenter.dk: 818,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 749,00 kr til 899,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun faldet?
Ja — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun 848,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 888,00 kr. I dag er totalprisen 818,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 778,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 778,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun?
De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun i gennemsnit kostet 859,87 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 778,00 kr og 918,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 103x23x118/128 cm stof gråbrun?
818,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (859,87 kr), men ikke helt nede ved bunden (778,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



