Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage718 kr.649 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl med kanter 147 x 16 x 78/88 cm - lysegråLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 649 kr.Fragt: 69 kr.Total: 718 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Med Kanter Stof - Lysegrå / 147 X 16 x 78/88 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 799 kr.Fragt: 49 kr.Total: 848 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

718 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 618 kr., gennemsnittet 666,62 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

600 kr.650 kr.700 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

618 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

718 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste618 kr.618 kr.
Gennemsnit669,76 kr.666,62 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå billigst?

Lige nu er Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå billigst hos Boligcenter.dk: 718,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 649,00 kr til 799,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå 688,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 618,00 kr. I dag er totalprisen 718,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 618,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 618,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå?

De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå i gennemsnit kostet 669,76 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 618,00 kr og 718,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 147x16x78/88 cm stof lysegrå?

718,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 618,00 kr, gennemsnittet 666,62 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken