Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage868 kr.799 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl med kanter 203 x 16 x 78/88 cm - lysegråLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 799 kr.Fragt: 69 kr.Total: 868 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Med Kanter Fløjl - Lysegrå / 203 x 16 x 78/88 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 949 kr.Fragt: 49 kr.Total: 998 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

868 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (867,45 kr.), men ikke helt nede ved bunden (828 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

850 kr.900 kr.950 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

828 kr.

9. september 2026

Billigste totalpris lige nu

868 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste828 kr.828 kr.
Gennemsnit867,45 kr.872,40 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå billigst?

Lige nu er Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå billigst hos Boligcenter.dk: 868,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 799,00 kr til 949,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå 828,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 888,00 kr. I dag er totalprisen 868,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 828,00 kr (den 9. september 2026). De seneste 90 dage har bunden været 828,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå?

De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå i gennemsnit kostet 867,45 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 828,00 kr og 928,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 203x16x78/88 cm fløjl lysegrå?

868,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (867,45 kr), men ikke helt nede ved bunden (828,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken