Sengegavle
Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
828 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (812,18 kr.), men ikke helt nede ved bunden (778 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
778 kr.
9. september 2026
Billigste totalpris lige nu
828 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 27. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 778 kr. | 748 kr. | 748 kr. |
| Gennemsnit | 812,18 kr. | 797,67 kr. | 797,67 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort billigst?
Lige nu er Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort billigst hos Boligcenter.dk: 828,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 759,00 kr til 899,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort 778,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 828,00 kr. I dag er totalprisen 828,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 748,00 kr (den 27. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 778,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort?
De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort i gennemsnit kostet 812,18 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 778,00 kr og 848,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 83x16x118/128 cm stof sort?
828,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (812,18 kr), men ikke helt nede ved bunden (778,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



