Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage628 kr.559 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl med kanter 83 x 16 x 78/88 cm - mørkeblåLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 559 kr.Fragt: 69 kr.Total: 628 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Med Kanter Fløjl - Mørkeblå / 83 X 16 x 78/88 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 699 kr.Fragt: 49 kr.Total: 748 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

628 kr. er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (594,25 kr.). Laveste pris i perioden var 578 kr.. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

560 kr.580 kr.600 kr.620 kr.640 kr.8. okt.12. okt.16. okt.19. okt.23. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

578 kr.

8. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

628 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 8. okt. 2026
Laveste578 kr.578 kr.
Gennemsnit594,25 kr.594,25 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå billigst?

Lige nu er Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå billigst hos Boligcenter.dk: 628,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 559,00 kr til 699,00 kr uden fragt.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 578,00 kr (den 8. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 578,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå?

De seneste 90 dage har Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå i gennemsnit kostet 594,25 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 578,00 kr og 628,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med kanter 83x16x78/88 cm fløjl mørkeblå?

628,00 kr er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (594,25 kr). Laveste pris i perioden var 578,00 kr. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
8. okt. 2026Første prismåling i prishistorikken