Sengegavle
Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
958 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 808 kr., gennemsnittet 878,63 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
878 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
958 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 19. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 878 kr. | 808 kr. | 808 kr. |
| Gennemsnit | 910,31 kr. | 878,63 kr. | 878,63 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort billigst?
Lige nu er Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort billigst hos Boligcenter.dk: 958,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 889,00 kr til 1.099,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort 928,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 878,00 kr. I dag er totalprisen 958,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 808,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 878,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort?
De seneste 90 dage har Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort i gennemsnit kostet 910,31 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 878,00 kr og 958,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med LED-lys 147x16x78/88 cm stof sort?
958,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 808,00 kr, gennemsnittet 878,63 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



