Sengegavle
Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
898 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 768 kr., gennemsnittet 811,67 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
768 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
898 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 768 kr. | 768 kr. |
| Gennemsnit | 818,77 kr. | 811,67 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå billigst?
Lige nu er Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå billigst hos Boligcenter.dk: 898,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 829,00 kr til 999,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå 818,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 768,00 kr. I dag er totalprisen 898,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 768,00 kr (den 21. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 768,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå?
De seneste 90 dage har Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå i gennemsnit kostet 818,77 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 768,00 kr og 898,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med LED-lys 180x5x78/88 cm stof mørkegrå?
898,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 768,00 kr, gennemsnittet 811,67 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



