Sengegavle
Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
758 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 668 kr., gennemsnittet 705,25 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
668 kr.
31. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
758 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 668 kr. | 668 kr. |
| Gennemsnit | 704,70 kr. | 705,25 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn billigst?
Lige nu er Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn billigst hos Boligcenter.dk: 758,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 689,00 kr til 849,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn 718,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 708,00 kr. I dag er totalprisen 758,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 668,00 kr (den 31. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 668,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn?
De seneste 90 dage har Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn i gennemsnit kostet 704,70 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 668,00 kr og 758,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med LED-lys 90x5x78/88 cm fløjl mørkegrøn?
758,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 668,00 kr, gennemsnittet 705,25 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



