Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengegavle

Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage518 kr.449 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengegavl med opbevaring 100 x 18,5 x 102,5 cm - sortLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 449 kr.Fragt: 69 kr.Total: 518 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengegavl Med Opbevaring 100x18,5x104,5 Cm - SortLevering: 4-6 hverdage
Pris: 599 kr.Fragt: 49 kr.Total: 648 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

518 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 408 kr., gennemsnittet 452,21 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

400 kr.450 kr.500 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

408 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

518 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 9. jul. 2026
Laveste408 kr.408 kr.
Gennemsnit443,82 kr.452,21 kr.

Andre produkter i sengegavle

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort billigst?

Lige nu er Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort billigst hos Boligcenter.dk: 518,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 449,00 kr til 599,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort 438,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 408,00 kr. I dag er totalprisen 518,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 408,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 408,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort?

De seneste 90 dage har Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort i gennemsnit kostet 443,82 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 408,00 kr og 518,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavl med opbevaring 100x18,5x102,5 cm sort?

518,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 408,00 kr, gennemsnittet 452,21 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
9. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken