Sengegavle
Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
618 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (673,49 kr.), men ikke helt nede ved bunden (598 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
598 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
618 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 9. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 598 kr. | 598 kr. |
| Gennemsnit | 673,49 kr. | 675,66 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå billigst?
Lige nu er Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå billigst hos Boligcenter.dk: 618,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 549,00 kr til 649,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå faldet?
Ja — for 30 dage siden kostede Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå 678,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 688,00 kr. I dag er totalprisen 618,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 598,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 598,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå?
De seneste 90 dage har Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå i gennemsnit kostet 673,49 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 598,00 kr og 748,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavle 2 stk. 100x5x78/88 cm fløjl mørkeblå?
618,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (673,49 kr), men ikke helt nede ved bunden (598,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



