Sengegavle
Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
538 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 478 kr., gennemsnittet 498,46 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
478 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
538 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 478 kr. | 478 kr. |
| Gennemsnit | 500,64 kr. | 498,46 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå billigst?
Lige nu er Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå billigst hos Boligcenter.dk: 538,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 469,00 kr til 599,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå 508,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 478,00 kr. I dag er totalprisen 538,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 478,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 478,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå?
De seneste 90 dage har Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå i gennemsnit kostet 500,64 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 478,00 kr og 538,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavle 2 stk. 72x5x78/88 cm kunstlæder grå?
538,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 478,00 kr, gennemsnittet 498,46 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



