Sengegavle
Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
538 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (568 kr.), men ikke helt nede ved bunden (518 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
518 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
538 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 518 kr. | 518 kr. |
| Gennemsnit | 568 kr. | 572,86 kr. |
Andre produkter i sengegavle
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå billigst?
Lige nu er Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå billigst hos Boligcenter.dk: 538,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 469,00 kr til 599,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå 548,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 588,00 kr. I dag er totalprisen 538,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 518,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 518,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå?
De seneste 90 dage har Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå i gennemsnit kostet 568,00 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 518,00 kr og 618,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengegavle 2 stk. 80x5x78/88 cm fløjl lysegrå?
538,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (568,00 kr), men ikke helt nede ved bunden (518,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



