Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage878 kr.809 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme 120 x 200 cm i kunstlæder - hvidLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 809 kr.Fragt: 69 kr.Total: 878 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Kunstlæder Hvid - 25 cm / 120 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 949 kr.Fragt: 49 kr.Total: 998 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

878 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 708 kr., gennemsnittet 778,76 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

800 kr.850 kr.900 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

778 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

878 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 19. maj 2026
Laveste778 kr.708 kr.708 kr.
Gennemsnit817,01 kr.778,76 kr.778,76 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid billigst?

Lige nu er Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid billigst hos Boligcenter.dk: 878,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 809,00 kr til 949,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid 838,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 778,00 kr. I dag er totalprisen 878,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 708,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 778,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid?

De seneste 90 dage har Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid i gennemsnit kostet 817,01 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 778,00 kr og 878,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme 120x200 cm kunstlæder hvid?

878,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 708,00 kr, gennemsnittet 778,76 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
19. maj 2026Første prismåling i prishistorikken