Sengerammer
Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
1.418 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.128 kr., gennemsnittet 1.249,85 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
1.278 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
1.418 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 4. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 1.278 kr. | 1.128 kr. | 1.128 kr. |
| Gennemsnit | 1.329,98 kr. | 1.249,85 kr. | 1.249,85 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg billigst?
Lige nu er Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg billigst hos Boligcenter.dk: 1.418,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.349,00 kr til 1.649,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg 1.348,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.278,00 kr. I dag er totalprisen 1.418,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.128,00 kr (den 4. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.278,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg?
De seneste 90 dage har Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg i gennemsnit kostet 1.329,98 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.278,00 kr og 1.418,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme 120x200 cm sonoma-eg?
1.418,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.128,00 kr, gennemsnittet 1.249,85 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



