Sengerammer
Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort
1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 798 kr.; laveste de seneste 90 dage: 698 kr..
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
698 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
798 kr.
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 8. sep. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 698 kr. | 698 kr. |
| Gennemsnit | 776 kr. | 776 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort billigst?
boligretning er den eneste butik, vi følger Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort hos, og den har ikke varen på lager lige nu. Senest kendte totalpris var 798,00 kr.
Hvor mange butikker sælger Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort?
Kun én butik, boligretning, sælger Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort 698,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 798,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 698,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 698,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort?
De seneste 90 dage har Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort i gennemsnit kostet 776,00 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 698,00 kr og 808,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme 80x200 cm kunstlæder sort?
Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 798,00 kr; laveste de seneste 90 dage: 698,00 kr.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



