Sengerammer
Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
768 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 688 kr., gennemsnittet 712,30 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
688 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
768 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 9. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 688 kr. | 688 kr. |
| Gennemsnit | 716,57 kr. | 712,30 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort billigst?
Lige nu er Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort billigst hos Boligcenter.dk: 768,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 699,00 kr til 849,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort 728,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 688,00 kr. I dag er totalprisen 768,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 688,00 kr (den 9. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 688,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort?
De seneste 90 dage har Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort i gennemsnit kostet 716,57 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 688,00 kr og 768,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme 90x190 cm konstrueret træ og metal sort?
768,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 688,00 kr, gennemsnittet 712,30 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



