Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage938 kr.869 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme Dover 80 x 200 cm i kunstlæder - cappuccinoLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 869 kr.Fragt: 69 kr.Total: 938 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Med Sengegavl Kunstlæder - Cappuccino / 80 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.049 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.098 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

938 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858 kr., gennemsnittet 887,45 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

850 kr.900 kr.950 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

858 kr.

15. august 2026

Billigste totalpris lige nu

938 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste858 kr.858 kr.
Gennemsnit891,30 kr.887,45 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet billigst?

Lige nu er Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet billigst hos Boligcenter.dk: 938,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 869,00 kr til 1.049,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet 898,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 868,00 kr. I dag er totalprisen 938,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 858,00 kr (den 15. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 858,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet?

De seneste 90 dage har Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet i gennemsnit kostet 891,30 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 858,00 kr og 938,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme Dover 80x200 cm kunstlæder cappuccinofarvet?

938,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858,00 kr, gennemsnittet 887,45 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken