Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder

Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.768 kr.1.699 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylderLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.699 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.768 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.768 kr. er den normale pris. Den har kostet det alle de 25 dage, vi har målt de seneste 90 dage - så det er ikke et reelt prisfald. Laveste pris i perioden: 1.768 kr..

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.750 kr.1.800 kr.29. sep.5. okt.11. okt.17. okt.23. okt.

Laveste totalpris · hele perioden

1.768 kr.

29. september 2026

Billigste totalpris lige nu

1.768 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 29. sep. 2026
Laveste1.768 kr.1.768 kr.
Gennemsnit1.768 kr.1.768 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder hos - totalprisen er 1.768,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.768,00 kr (den 29. september 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.768,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder?

De seneste 90 dage har Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder i gennemsnit kostet 1.768,00 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.768,00 kr og 1.768,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder?

1.768,00 kr er den normale pris. Den har kostet det alle de 25 dage, vi har målt de seneste 90 dage - så det er ikke et reelt prisfald. Laveste pris i perioden: 1.768,00 kr.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
29. sep. 2026Første prismåling i prishistorikken
Sengeramme i massivt fyrretræ 90x190 cm med hylder - pris | Sengepriser