Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage758 kr.689 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med sengegavl 75 x 190 cm uden madrasLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 689 kr.Fragt: 69 kr.Total: 758 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Uden Madras Metal Etræsfarve Røget Eg - med sengegavl og lavt fodgærde / 75 x 190 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 849 kr.Fragt: 49 kr.Total: 898 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

758 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 668 kr., gennemsnittet 702,50 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

650 kr.700 kr.750 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

668 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

758 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste668 kr.668 kr.
Gennemsnit707,45 kr.702,50 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg billigst?

Lige nu er Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg billigst hos Boligcenter.dk: 758,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 689,00 kr til 849,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg 728,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 668,00 kr. I dag er totalprisen 758,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 668,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 668,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg?

De seneste 90 dage har Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg i gennemsnit kostet 707,45 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 668,00 kr og 758,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme m. sengegavl 75x190 cm uden madras sonoma-eg?

758,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 668,00 kr, gennemsnittet 702,50 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken