Sengerammer
Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
1.698 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.568 kr., gennemsnittet 1.607,72 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
1.568 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
1.698 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 1.568 kr. | 1.568 kr. |
| Gennemsnit | 1.615,58 kr. | 1.607,72 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg billigst?
Lige nu er Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg billigst hos Boligcenter.dk: 1.698,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.629,00 kr til 1.899,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg 1.668,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.568,00 kr. I dag er totalprisen 1.698,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.568,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.568,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg?
De seneste 90 dage har Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg i gennemsnit kostet 1.615,58 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.568,00 kr og 1.698,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med LED-lys 200x200 cm sonoma-eg?
1.698,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.568,00 kr, gennemsnittet 1.607,72 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



