Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.688 kr.1.619 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med LED uden madras 80 x 200 cm i lyserød velourLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.619 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.688 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.688 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.683,38 kr.), men ikke helt nede ved bunden (1.568 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.600 kr.1.700 kr.1.800 kr.26. jul.18. aug.9. sep.2. okt.24. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.568 kr.

19. august 2026

Billigste totalpris lige nu

1.688 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 19. maj 2026
Laveste1.568 kr.1.568 kr.1.568 kr.
Gennemsnit1.683,38 kr.1.657,94 kr.1.657,94 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink hos - totalprisen er 1.688,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink 1.668,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.768,00 kr. I dag er totalprisen 1.688,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.568,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.568,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink?

De seneste 90 dage har Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink i gennemsnit kostet 1.683,38 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.568,00 kr og 1.768,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink?

1.688,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.683,38 kr), men ikke helt nede ved bunden (1.568,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
19. maj 2026Første prismåling i prishistorikken
Sengeramme med LED uden madras 80x200 cm velour pink - pris | Sengepriser