Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.868 kr.1.799 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sammenlign alle 2 butikkerGod pris ifølge prishistorikken
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med LED Hanko 140 x 200 cm - lysegråLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.799 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.868 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Med LED-Lys Velour - Lysegrå / 140 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 2.199 kr.Fragt: 49 kr.Total: 2.248 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.868 kr. er den laveste totalpris, vi har målt de seneste 90 dage. Godt tidspunkt at købe.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.850 kr.1.900 kr.1.950 kr.2.000 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.868 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

1.868 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste1.868 kr.1.868 kr.
Gennemsnit1.943,82 kr.1.947,82 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå billigst?

Lige nu er Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå billigst hos Boligcenter.dk: 1.868,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.799,00 kr til 2.199,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå faldet?

Ja — for 30 dage siden kostede Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå 1.968,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.968,00 kr. I dag er totalprisen 1.868,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.868,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.868,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå?

De seneste 90 dage har Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå i gennemsnit kostet 1.943,82 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.868,00 kr og 1.968,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med LED uden madras Hanko 140x200 cm fløjl lysegrå?

1.868,00 kr er den laveste totalpris, vi har målt de seneste 90 dage. Godt tidspunkt at købe.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken