Sengerammer
Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
2.168 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.968 kr., gennemsnittet 2.034,06 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
1.968 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
2.168 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 1.968 kr. | 1.968 kr. |
| Gennemsnit | 2.047,12 kr. | 2.034,06 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå billigst?
Lige nu er Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå billigst hos Boligcenter.dk: 2.168,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 2.099,00 kr til 2.449,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå 2.068,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.968,00 kr. I dag er totalprisen 2.168,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.968,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.968,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå?
De seneste 90 dage har Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå i gennemsnit kostet 2.047,12 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.968,00 kr og 2.168,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med LED uden madras Hvar 120x200 cm grå?
2.168,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.968,00 kr, gennemsnittet 2.034,06 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



