Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage758 kr.689 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med sengegavl 100x200 cm - sortLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 689 kr.Fragt: 69 kr.Total: 758 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Med Sengegavl Metal - Sort / med hovedgærde / 100 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 849 kr.Fragt: 49 kr.Total: 898 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

758 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 598 kr., gennemsnittet 667,88 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

650 kr.700 kr.750 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

668 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

758 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 13. maj 2026
Laveste668 kr.598 kr.598 kr.
Gennemsnit708,22 kr.667,88 kr.667,88 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort billigst?

Lige nu er Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort billigst hos Boligcenter.dk: 758,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 689,00 kr til 849,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort 728,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 668,00 kr. I dag er totalprisen 758,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 598,00 kr (den 13. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 668,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort?

De seneste 90 dage har Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort i gennemsnit kostet 708,22 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 668,00 kr og 758,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med sengegavl 100x200 cm metal sort?

758,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 598,00 kr, gennemsnittet 667,88 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
13. maj 2026Første prismåling i prishistorikken