Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.168 kr.1.099 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med sengegavl 160 x 200 cm - hvidLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.099 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.168 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.168 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 888 kr., gennemsnittet 1.022,73 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.000 kr.1.100 kr.1.200 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

978 kr.

15. august 2026

Billigste totalpris lige nu

1.168 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 17. jun. 2026
Laveste978 kr.888 kr.
Gennemsnit1.055,47 kr.1.022,73 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid hos - totalprisen er 1.168,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid 1.078,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 988,00 kr. I dag er totalprisen 1.168,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 888,00 kr (den 17. juni 2026). De seneste 90 dage har bunden været 978,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid?

De seneste 90 dage har Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid i gennemsnit kostet 1.055,47 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 978,00 kr og 1.168,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med sengegavl 160x200 cm metal hvid?

1.168,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 888,00 kr, gennemsnittet 1.022,73 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
17. jun. 2026Første prismåling i prishistorikken