Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.208 kr.1.139 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med sengegavl 180 x 200 cm - sortLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.139 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.208 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Med Sengegavl Metal - Sort / med hovedgærde / 180 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.399 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.448 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.208 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 958 kr., gennemsnittet 1.084,58 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.100 kr.1.150 kr.1.200 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.108 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

1.208 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dage6 mdrAlle målinger · siden 19. maj 2026
Laveste1.108 kr.958 kr.958 kr.
Gennemsnit1.140,09 kr.1.084,58 kr.1.084,58 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort billigst?

Lige nu er Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort billigst hos Boligcenter.dk: 1.208,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.139,00 kr til 1.399,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort 1.148,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.108,00 kr. I dag er totalprisen 1.208,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 958,00 kr (den 19. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.108,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort?

De seneste 90 dage har Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort i gennemsnit kostet 1.140,09 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.108,00 kr og 1.208,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med sengegavl 180x200 cm metal sort?

1.208,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 958,00 kr, gennemsnittet 1.084,58 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
19. maj 2026Første prismåling i prishistorikken