Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage748 kr.679 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med sengegavl 90 x 200 cm - hvidLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 679 kr.Fragt: 69 kr.Total: 748 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

748 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 638 kr., gennemsnittet 682,18 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

650 kr.700 kr.750 kr.26. jul.18. aug.9. sep.2. okt.24. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

638 kr.

26. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

748 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste638 kr.638 kr.
Gennemsnit689,54 kr.682,18 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid hos - totalprisen er 748,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid 708,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 638,00 kr. I dag er totalprisen 748,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 638,00 kr (den 24. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 638,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid?

De seneste 90 dage har Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid i gennemsnit kostet 689,54 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 638,00 kr og 748,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme med sengegavl 90x200 cm metal hvid?

748,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 638,00 kr, gennemsnittet 682,18 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

24. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken