Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.048 kr.979 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme 135 x 190 cm i massivt fyrretræLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 979 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.048 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Uden Madras Massivt Fyrretræ - Brun / 135 x 190 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.199 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.248 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.048 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 878 kr., gennemsnittet 927,36 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

850 kr.900 kr.950 kr.1.000 kr.1.050 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

878 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

1.048 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste878 kr.878 kr.
Gennemsnit934,48 kr.927,36 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun billigst?

Lige nu er Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun billigst hos Boligcenter.dk: 1.048,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 979,00 kr til 1.199,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun 938,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 878,00 kr. I dag er totalprisen 1.048,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 878,00 kr (den 9. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 878,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun i gennemsnit kostet 934,48 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 878,00 kr og 1.048,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

1.048,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 878,00 kr, gennemsnittet 927,36 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken