Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage3.768 kr.3.699 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme med opbevaring 135x190 cm - massivt fyrretræ, brunLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 3.699 kr.Fragt: 69 kr.Total: 3.768 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

3.768 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 3.568 kr., gennemsnittet 3.672,59 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

3.500 kr.3.600 kr.3.700 kr.3.800 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

3.568 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

3.768 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste3.568 kr.3.568 kr.
Gennemsnit3.693,27 kr.3.672,59 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun hos - totalprisen er 3.768,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun 3.768,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 3.568,00 kr. I dag er totalprisen 3.768,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 3.568,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 3.568,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun i gennemsnit kostet 3.693,27 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 3.568,00 kr og 3.768,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras 135x190 cm massivt fyrretræ brun?

3.768,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 3.568,00 kr, gennemsnittet 3.672,59 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken