Sengerammer
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
718 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (715,05 kr.), men ikke helt nede ved bunden (639,40 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
639,40 kr.
29. august 2026
Billigste totalpris lige nu
718 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 639,40 kr. | 639,40 kr. |
| Gennemsnit | 715,05 kr. | 720,49 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet billigst?
Lige nu er Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet billigst hos Boligcenter.dk: 718,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 649,00 kr til 799,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet 728,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 748,00 kr. I dag er totalprisen 718,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 639,40 kr (den 29. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 639,40 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet?
De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet i gennemsnit kostet 715,05 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 639,40 kr og 748,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet?
718,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (715,05 kr), men ikke helt nede ved bunden (639,40 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



