Sengerammer
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
828 kr. er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (796,46 kr.). Laveste pris i perioden var 758 kr.. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
758 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
828 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 758 kr. | 758 kr. |
| Gennemsnit | 796,46 kr. | 790,11 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billigst?
Lige nu er Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billigst hos Boligcenter.dk: 828,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 759,00 kr til 899,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun 828,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 758,00 kr. I dag er totalprisen 828,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 758,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 758,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun?
De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun i gennemsnit kostet 796,46 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 758,00 kr og 848,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun?
828,00 kr er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (796,46 kr). Laveste pris i perioden var 758,00 kr. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



