Sengerammer
Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
758 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 568 kr., gennemsnittet 639,66 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
587 kr.
29. august 2026
Billigste totalpris lige nu
758 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 27. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 587 kr. | 568 kr. | 568 kr. |
| Gennemsnit | 670,30 kr. | 639,66 kr. | 639,66 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof billigst?
Lige nu er Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof billigst hos Boligcenter.dk: 758,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 689,00 kr til 849,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof 678,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 648,00 kr. I dag er totalprisen 758,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 568,00 kr (den 27. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 587,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof?
De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof i gennemsnit kostet 670,30 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 587,00 kr og 758,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof?
758,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 568,00 kr, gennemsnittet 639,66 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



