Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage868 kr.799 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme uden madras mørkegrå 120 x 200 cm stofLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 799 kr.Fragt: 69 kr.Total: 868 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 120 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 999 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.048 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

868 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (847,23 kr.), men ikke helt nede ved bunden (768 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

750 kr.800 kr.850 kr.900 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

768 kr.

2. oktober 2026

Billigste totalpris lige nu

868 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 11. jun. 2026
Laveste768 kr.768 kr.
Gennemsnit847,23 kr.857,33 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof billigst?

Lige nu er Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof billigst hos Boligcenter.dk: 868,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 799,00 kr til 999,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof 838,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 878,00 kr. I dag er totalprisen 868,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 768,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 768,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof?

De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof i gennemsnit kostet 847,23 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 768,00 kr og 898,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras Mørkegrå 120x200 cm Stof?

868,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (847,23 kr), men ikke helt nede ved bunden (768,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
11. jun. 2026Første prismåling i prishistorikken